Sport

Šest golova u Kruševcu

Šest golova u Kruševcu je danas videla publika na stadinou “Mladost”. U poslednjoj utakmici ovosezonske Superlige u fudbalu pred domaćom publikom “čarapani” su podelili bodove sa niškim Radničkim. Tradicionalno najlepši srpski fudbalski derbi odigran je nerešeno: 3:3.

Kruševljani su brzo poveli preko Ruševića, ali još brže primili gol. Strelac za Nišlije bio je Riota Noma. Sledi solidna igra oba tima, centaršut Ivanovića i pogodak Ndiajea za vošstvo domaćih od 2:1. Samo desetak minuta je bilo dovoljno Radničkom da još jednom izjednači, ovog puta preko Grbića. Treći gol za domaće i novo vođstvo postigao je Ivanović. Sa 3:2 se otišlo na odmor. U nastavku ponovo dobra igra, ali manje efikasna. Ipak, Radnički uspeva da izjednači u 84-om minutu preko Petrovića.

Kruševačka publika je videla odličan meč i šest golova za kraj sezone u gradu. Nišlije je sa klupe vodio pomoćni trener Dragan Šarac, a ne Nenad Lalatović.