Sport

Napredak pokraden u Beogradu

Napredak je, najblaže rečeno, još jednom pokraden u Beogradu. Partizan je pobedio sa 2:1, posle vođstva Napretka.

“Čarapani” su poveli već u 20-om minutu. Strelac je bio Andrej Ilić koji je ućutkao publiku na stadionu svojim pogotkom. Partizan se u prvom poluvremenu, praktično, malo video u igri. Pokušali su Beograđani pred kraj prvog poluvremena da se trgnu, ali bez rezultata.

Drugi deo meča pripao je Partizanu. Napredak se orijentisao na defanzivu, i glavni igrač je bio golman Nikola Petrović. Sve je išlo kako treba za Kruševljane do 63-eg minuta kada je poentirao Pantić.

A onda, klasična krađa u 93-em minutu susreta. Udarac glavom Šćekića golman Petrović odbija sa linije. Ipak, sudija pokazuje na centar, i pored toga što lopta nije bila u golu…

Ali, znalo se sve i pre početka plej ofa, tako da ovo nije veliko iznenađenje za ljubitelje fudbala u Kruševcu. Svaka čast Napretku! Iako pokraden, Napredak je igrao dobro i pošteno.