Sport

Napredak donosi novi bod sa gostovanja

Napredak donosi novi bod sa gostovanja iz Ivanjice. Večerašnja utakmica protiv tamošnjeg Javora završena je sa nerešenih 2:2.

Poveli su domaći, vrlo brzo – več u 9-om minutu, preko Petkovića. Izjednačili su Kruševljani u 53-em minutu, golom Andreja Ilića. Ali, domaći su ubrzo poveli još jednom. Strelac je bio Kuveljić u 65-om minutu. “Čarapani” se nisu dali i uspeli su da izjednače preko Ivanovića u 80-om minutu.

Novi bod sa gostovanja je značajan, ali će Napretku biti potrebno mnogo bolja igra ako ove sezone ima neke ozbiljnije namere u šampionatu. Dosadašnja prikazana igra je daleko od nivoa na koji su naviklu kruševačku i srpsku publiku. Na klubu je da u hodu rešava probleme i tim dovede do bolje igre, time i do boljih rezultata.