Sport

Novi poraz za fudbalere

Onako kako se i očekivalo posle relativno lošeg početka sezone, tako se i nastavilo. Novo kolo fudbalske Superlige i novi poraz za “čarapane”. Ovog puta je ubedljiva bila Vojvodina koja je na stadionu Karađorđe slavila sa ozbiljnih 3-1.

Kruševljani su se kako – tako držali u prvom delu meča koji je završen bez golova, ali je onda u drugom poluvremenu vrag odneo šalu. U vrlo kratkom periodu Vojvodina je tri puta tresla mrežu Napretka. Za nekih 15 minuta, u 62-om, 69-om i 78-minutu, pogađali su Mihajlović, Subotić i Jovančić. Počasni gol za gostujuće je postigao Alivodić u 87-om minutu, ali to nije donelo preokret.

Ostali mečevi ovog kola igraju se sutra, ali je već jasno da Napredak i dalje tone na tabeli. Možda prilika za zaustavljanje pada bude sledeće kolo, naredne subote, kada će Napredak ugostiti Mačvu koja ove sezone ne igra sjajno.