Pažnja !

Dan pešačenja u Srbiji

Prema kalendaru Planinarskog saveza Srbije 16. septembar je „Dan pešačenja“, i predviđeno je da se izvede kao republička akcija. To podrazumeva pripremu i od strane lokalnih turističkih organizacija i planinarskih društava. Za razliku od drugih gradova u Srbiji, u Kruševcu se niko nije prihvatio zvanične organizacije, pa tako nema najava „iz lokala“ za narednu subotu.

Ipak, sve rekreativce i ljubitelje prirode u Kruševcu to ne bi trebalo da spreči. Svakako iskoristite narednu subotu i prošetajte onoliko koliko vam prija, sami ili u društvu porodice i prijatelja. Ne morate na planinu, prošetajte gradom ili nekim od gradskih parkova. Biće vam lepo, a koristiće vašem zdravlju.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Skip to content