Sport

Podela bodova sa Zlatiborcima

Podela bodova sa Zlatiborcima je sve što su “čarapani” uspeli da ostvare na jučerašnjem meču. Sedmo kolo Superlige srpskog fudbala Napredak je igrao kao domaća ekipa i uzeo tek jedan bod.

U konačnom zbru, meč je završen rezutatom 1-1. Poveli su domaći preko Milunovića u 69-om minutu, ali su posle samo pet minuta poklekli. Izjednačio je Vasilije Janjičić već u 74-om minutu.

Neefikasne igre se nastavljaju, kao i rezultatski neuspesi. Posle odigranih sedam kola Kruševljani su pretposlednji sa tek 4 osvojena boda.

U narednom kolu Napredak će se sastati sa ekipom Bačke. Ni Bačvani nisi sjajno započeli ovu sezonu, ali su pokazali mnogo bolje igre u prethodnim mečevima.

Sve je bliže ispadanje iz lige i niži rang za “čarapane”. Na osnovu svega do sad prikazanog to se može reći već nakon ovih sedam odigranih kola. Šanse za ostanak u eliti su minimalne. I ne vidi se način ni put da se stanje promeni. Na žalost brojnih ljubitelja fudbala pod Bagdalom.