Sport

Nerešeno pod Bagdalom

Nerešeno pod Bagdalom: fudbaleri Napretka su juče protiv Voždovca odigrali 1:1 u prvoj utakmici 13. kola fudbalske Superlige Srbije. Domaći su uspeli da promaše penal u 12-om minutu (šutirao je Đuro Zec), ali su gosti prvi poveli. Strelac je bio Mašović u 62-om minutu. Tek pred sam kraj meča “čarapani” su izjednačili. Strelac je bio Gavrić u 82-om minutu.

Napredak je imao nešto više šansi, ali su sve do pred sam kraj meča domaći bili u minusu. Nerešeno pod Bagdalom i samo jedan bod dodatka na bodovnom saldu Napretka.

Nezanimljivo fudbalsko prvenstvo se nastavlja. U sledećem kolu Napredak igra u Lučanima, protiv Mladosti. Kako na tom terenu Kruševljani već dugo nemaju dobar rezultat, teško da će biti bodova sa te strane. Igraće se 30.oktobra.