Sport

Napredak nije uspeo u Subotici

Napredak je upravo završio očekivano težak meč u plej-ofu fudbalske Super lige. U utakmici protiv izuzetno jakog Spartaka poražen je sa 2-1 (1-0).

Golovi

Kao i u nekim drugim utakmicama, “čarapani” su vrlo rano primili gol. Pogodio je Čečarić već u 15-om minutu susreta. Igra se, potom, rasplamsala, ali se na odmor otišlo sa tim rezultatom.

Drugi deo meča je doneo hladan tuš za Kruševljane. U 54-om minutu je dosuđen kazneni udarac sa bele tačke koji su domaći pretvorili u 2-0. Strelac je bio Mile Savković. Do kraja meča Napredak je “jurio rezultat”, ali je jedino uspeo da u 71-om minuti, preko Ndiaje-a postigne počasni pogodak.

Ostali rezultati

U preostalim mečevima ovog kola odigrano je Crvena Zvezda – Čukarički 3-0 i Voždovac – Vojvodina 2-1. Sutra igraju Partizan i niški Radnički.