Sport

Druga pobeda fudbalera

Još jedan dobar meč za “čarapane”. Na domaćem terenu su savladali čačanski Borac, rezultatom 3:1 (1:0). Strelci za Kruševljane su bili, redom: Urošević u 43-em, Šljivić u 58-om (iz penala) i Aleksa Vukanović u 69-om minutu. Borac se izborio za jedan pogodak iz penala (strelac je bio Lazar Sajčić u 80-om minutu), pa u Kruševcu ostaje ceo plen, a Čačani ostaju bez bodova i posle pet odigranih kola.

Napredak je u ovom početnom delu ovogodišnjeg prvenstva imao solidan raspored, takav da je trebalo da ima najmanje 12 bodova, a osvojeno ih je 7. Međutim, kako su prva tri kola donela mršav plen, ovo je, kad se podvuče crta, dosta dobar saldo za Sakićeve momke.

U narednom kolu Kruševljani igraju kao gosti u Beogradu, kod Partizana, koji je danas savladao Vojvodinu u Novom Sadu, golom u 89-om minutu. Igra se u subotu, 19. avgusta.