Sport

Varvarinci poraženi u Kragujevcu

FK Temnić 1924 je danas poražen od Radničkog 1923 u Kragujevcu. Konačan rezultat meča je bio čak 4:2 za Kragujevčane. Ovo je bio važan susret za Temnić, ali su bili oslabljeni neigranjem važnih igrača. Kragujevčanima koji se trenutno kotiraju na sredini tabele bodovi nisu bili presudni, dok Temnić traži bodove za spas od ispadanja.

Tok utakmice

Poveli su domaći u 38-om minutu golom Đurđevića iz penala. Vođstvo je udvostručio Petrović u 57-om minutu. Gosti su iz penala smanjili na 2-1, a strelac je bio Pavlović u 62-om minutu. Na 3-1 povisio je Lukić u 68-om minutu. Nadu gostima je dao Predrag Luka pogotkom za 3-2 u 73-em minutu. Ipak, tačku na susret je stavio još jednom Lukić u 75-om minutu.

Vrlo dinamična utakmica, sa čak šest pogodaka u drugom delu meča bila je poslastica za gledaoce. Šteta je što Temnić nije mogao da odigra u punom sastavu, jer je utakmica mogla da ode i u drugom pravcu.

Posle ovog susreta FK Temnić je i dalje na samo jednu poziciju ispod zone sigurnosti od ispadanja, ali i sa čak sedam bodova manje od Slobode. Do kraja se igra još četiri kola, ali raspored nije najsjajniji za Varvarince, tako da su im šanse za opstanak, realno, jako male.