SportVarvarin

Teleoptik bolji od Temnića 1924

Blii se kraj prvenstva u Prvoj ligi Srbije, a fudbalerima Temnića 1924 se primiče silazak u niži rang. Proteklog vikenda su poraženi od Teleoptika na svom terenu, i sada zauzima 14. poziciju na tabeli koja ga vodi u niži rang takmičenja.

Tok meča

Teleoptik je poveo golom Stefana Đurića u 27 minutu, i sa rezultatom od 0:1 se otišlo na pauzu. Posle samo devet minuta igre u drugom poluvremenu, u 54. minutu, Varvarinci su uspeli da dođu do izjednačenja. Pogodio je Miloš Petković. Gosti su, ipak, u Zemun odneli čitav plen pogocima Marka Šiškova u 68. minutu i Nikole Lakčevića u 76. minutu.

U sledećem meču protivnik Temniću je ekipa Inđije. Ta utakmica se igra u subotu, 19. maja, sa početkom od 17 časova u Inđiji.