Sport

Fudbaleri preokretom do pobede

Poveli su Zemunci danas u Kruševcu. Gol je postigao Miroslav Lečić u 17-om minutu. Zanemeo je stadion Mladosti, ali se “čarapani” nisu predavali. I na poluvreme se otišlo sa vođstvom gostiju.

Napredak je nastavio utakmicu sa velikom željom da uradi više. I iz tih želja i napora proizašao je i pogodak iz 59-og minuta koji je postigao tamnoputi Napretkov napadač Džesi Sekidika. Utakmica se nastavila napadima domaćih, i Kruševljani su uspeli da pred sam kraj susreta, u 88-om minutu, preko Uroša Đerića ostvare konačnu pobedu: Napredak – Zemun 2:1.

“Čarapanima” sledi meč osmine finala Kupa Srbije koji igraju 25. oktobra na svom stadionu protiv pirotskog Radničkog, uz vrlo dobre šanse za prolaz dalje. Igra se od 14.00.