Sport

Napredak doneo bod iz Beograda

Pretili su Beograđani praznom puškom! Priče o “osveti” za poraz iz prvog dela prvenstva, najavljena pobeda nad “čarapanima” koji su im jedini uzeli meru – ništa od svega. Napredak je odigrao solidno i meč je završen nerešeno: 1-1.

Zvezda je dobro otvorila i prvih 20-ak minuta nametnula ritam. Ipak, bez efekta sve do početka drugog dela igre. Tek u 52-om minutu susreta, preko Nenada Krstićića i posle 11-tog udarca sa ugla, Zvezda dolazi u vođstvo.

Kruševljani, što je odlika ekipe u ovoj sezoni, nisu odustajali od svoje igre. I to se, još jednom isplatilo. U toku prvog minuta sudijske nadoknade Eskić postiže izjednačujući gol. U akciji pre pogotka Napredak je imao još jednu lepu priliku – stativa Nemanje Petrovića.

Posale meča, trener Beograđana nije bio zadovoljan igrom svog tima. Napretkov stručni štab je imao razloga za zadovoljstvo.

Problemi pred Kup utakmicu

Ovaj meč je doneo dosta briga treneru Kruševljana, iskusnom Kosanoviću. Za Kup utakmicu koju “čarapani” treba da igraju u sredu na svom stadionu protiv Čukaričkog, neće moći da računa na dvojicu prvotimaca.