Sport

Važni bodovi u borbi za opstanak

Važni bodovi u borbi za opstanak osvojeni su danas pod Bagdalom. Napredak je uspeo da slavi protiv Voždovca. Pobeda od 3:1 donela je tri boda velika “kao kuća” u situaciji kad se “čarapani” kotiraju u opasnoj zoni na ligaškoj tabeli.

Voždovac je poveo prvi, a strelac u 18. minutu bio je Pantović. Izjednačio je Marinković pogotkom u 30. minutu. Igralo se tako do 81. minuta kad je Melunović iz penala postigao drugi gol za domaće. Isti igrač je postavio i konačan rezultat, a gol je postignut u sudijskoj nadoknadi.

Koliko su ovo važni bodovi za Kruševljane znaćemo na kraju sezone. U ovom trenutku sve izgleda ni malo ružičasto i svaki bod znači mnogo. Dobro je da su “čarapani” danas uspeli, jer bi u suprotnom bili tvrdo prikovani za dno, bez ozbiljnijih šansi za opstanak.