Sport

Neočekivani bod za “čarapane”

Neočekivani bod za “čarapane” uknjižen je juče na utakmici protiv Partizana! Posle tri vrlo bleda izdanja Napretka i dobrih igri Partizana na početku šampionata, juče se očekivala laka egzekucija Beograđana i novi poraz Kruševljana. Ipak, da sve ne bude tako pobrinuo se Igor Ivanović. On je postigao dva pogotka i nije dozvolio da Napredak ostane bez bodova.

Prvi gol su dali Kruševljani, već u 11-om minutu. Radost je kratko trajala, jer je Brežančić izjednačio samo tri minuta kasnije. Ivanović je do novog vođstva doveo Napredak u 29-om minutu. Posle poluvremena za Beograđane je novi gol i izjednačenje postigao Sejduba Suma u 66-om minutu. Imao je raspoloženi Ivanović još par šansi, ali je i Partizan imao svoje promašaje, tako da je rezultat na kraju realan: 2 – 2.

Napredak je uknjižio prvi prvenstveni prilično neočekivani bod u ovoj sezoni, ali i dalje “nosi fenjer” na tabeli. Očekuju ga u narednim kolima važne utakmice sa direktnim rivalima sa začelja tabele.