Sport

Odličan početak priprema za fudbalere

Na pripremama koje odrađuju na Tari fudbaleri Napretka odigrali su juče popodne trening utakmicu protiv rumunske Konkordije. Bio je to dobar meč za “čarapane”, i po igri, ali i rezultatski. Rumuni su poraženi rezultatom 4:0 (1:0), a utisak koji je ostavio Napredak je odličan. Istakla se postava koja je odigrala drugo poluvreme, kada su postignuta tri pogotka.

“Čarapani” su poveli golom koji je postigao Andrija Majdevac u 29. minutu susreta. Od 64. do 70. minuta krenula je “rafalna paljba” Napretka i tada su mrežu Konkordije tresli Nikola Eskić, Enver Alivodić i Džesi Sekidika. Napredak u narednom pripremnim meču igra protiv ekipe Javor Matisa.

I ostalo ide dobro za kruševačkog Superligaša. Najavljena je promocija novog trenera, a Napredak već ima nekoliko značajnih i, čini se, srećno odabranih pojačanja. Za sada sve ukazuje na uspešnu narednu sezonu u kojoj “čarapani” imaju vrlo visoke ambicije.