Sport

Jedanaest medalja na dva plivačka mitinga

Jedanaest medalja na dva međunarodna plivačka mitinga su osvojili plivači Napretka proteklog vikenda.

Na Novogodišnjem plivačkom mitingu “Delfin Akva Star 2018”, koji je održan u Banja Luci, osvojene su
četiri medalje, dve srebrne i dve bronzane. Medaljama su se okitili Luka Marković i Lazar Filovski.

Na 27.Međunarodnom plivačkom miting “Sveti Nikola ” u Nišu osvojeno je sedam medalja, od toga jedna zlatna, dve srebrne i četiri bronzane. Osvajači medalja na ovom takmičenju bili su Sava Ivković, Janja Krstić, Nikola Janković,  Jovana Čolić, Aleksandar Milenković i Tijana Lukić.

Jedanaest medalja je odličan rezultat i preporuka za nastavak sa napornim treninzima. Rad se isplati, bar u sportu!

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Skip to content