Sport

Tri gola za tri boda

Fudbaleri Napretka su u upravo završenom meču 11. kola Superlige savladali šabačku Mačvu sa ubedljivih 3-1.

“Čarapani” su poveli preko Jovana Markoskog u 35-om minutu susreta, ali je radost trajala samo šest minuta, jer je vrlo brzo Mačva poravnala golom Adamovića. Početak drugog dela utakmice je doneo brzi gol za domaće: 49-ti minut, Nemanja Petrović. Tačku na ovaj susret stavio je Alivodić koji je postigao gol u 75-om minutu. Tri gola za tri boda…

Bodovni post Napretka je prekinut i odigrana je solidna i efikasna utakmica. Da li će promena trenera biti uspešna “šok terapija”, kako je to nazvao Nenad Sakić podnoseći ostavku, pokazače vreme.

U subotu, u narednom ligaškom kolu, Kruševljani bi trebalo da budu domaćini Crvenoj Zvezdi.