Sport

Temnić uzeo bod u Čelarevu

Još jedan dobar meč su odigrali fudbaleri Temnića 1924. Sa utakmice 22. kola Prve lige Srbije doneli su bod iz Čelareva. Odigrali su 2:2 (1:1). Povela je domaća ekipa već u 5. minutu preko Šljivančanina. To je otvorilo utakmicu na najbolji način i razbuktalo dešavanja na terenu. U 38. minutu umesto Marka Grujovića u igru ulazi Igor Pavlović. On posle samo 8 minuta na terenu postiže gol za izjednačenje.

U drugom delu igre vodila se izjednačena borba. Junak utakmice Pavlović postiže u 70-om minutu svoj drugi gol za vođstvo gostiju. Ipak, u nadoknadi vremena domaći stižu do remija. Prekršaj u kaznenom prostoru Temnića 1924 dovodi do penala. Sa bele tačke je pogodio Krstanović.

Nastavak lige

Temnić 1924 sada ima 22 osvojena boda iz isto toliko odigranih utakmica i zauzima 13. poziciju. U narednom kolu Varvarinci će igrati protiv Jagodine koja je poslednja na tabeli. Očekivani bodovi iz ovog meča bi bitno pogurali Temnić ka sigurnoj zoni.