Dobro došli na Internet portal Kruševac   Pročitaj mi tekst! Dobro došli na Internet portal Kruševac

Dva gola Melunovića za spas

Dva gola Alena Melunovića donela su Napretku tri boda za spas i opstanak u elitnom rangu srpskog fudbala. “Čarapani” su na svom terenu bili bolji od Mladosti iz Lučana i pobedili sa konačnih 2:0.

Kao i uvek protiv Lučanaca, utakmica je bila tvrda i nervozna. Napredak je imao loš početak, ali je prevladala želja i krenulo je bolje. Ipak, tek u 43-em minutu su Kruševljani uspeli da povedu golom Melunovića. Nastavak susreta je doneo još bolju igru domaćih. Bilo je šansi i pokušaja, ali je postignut samo još jedan pogodak. Strelac je još jednom bio sjajni Melunović, u 71-om minutu.

Pobeda je donela ogromno olakšanje u klub, jer je izboren opstanak u Superligi. Kamen sa srca je pao kompletnoj upravi, ali i treneru Milanu Đuričiću. Oni su posle katastrofalnog početka sezone “na mišiće” finiširali i uspeli.

Subscribe
Obaveštenje o
guest
0 Komentari
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content Pročitaj mi tekst!