Društvo

Od srede se ide u školu

Upravo je stigla i informacija koju su đaci i roditelji očekivali. Ministarstvo prosvete odlučilo je danas da se nastava u svim osnovnim i srednjim školama u Srbiji nastavi od srede 11. januara. U lokalnim samoupravama u kojima je proglašena vanredna situacija zbog nevremena one će same doneti odluku.

Posle današnje odluke da nastava u svim osnovnim i srednjim školama u Srbiji počne u sredu 11. januara, Ministarstvo prosvete je apelovalo na prosvetne radnike da ne propituju i ne testiraju odmah decu koja su duže odsustvovala.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Skip to content