Zašto bogata društva ostaju bez dece: tehnologija, usamljenost i kraj spontanog života
Natalitet nije pao zbog siromaštva, već zbog načina života
Kada se govori o padu nataliteta, najčešće se pominju visoke cene stanova, nesigurni poslovi, inflacija i ekonomske krize.…
Dalje






