Šapčani bolji rival, Napredak poražen

Napredak je poražen na prvom ovosezonskom gostovanju. U jučerašnjem meču drugog kola fudbalske Superlige šabačka Mačva savladala je Kruševljane rezultatom 1:0 (1:0). Strelac za domaće je bio Petar Gigić (21), novi centarfor Šapčana.

Akciju koja je prethodila pogotku začeo je Nenad Gavrić u 32. minutu. Počeo je na sredini terena, proigrao je Ivića, koji je ispred šesnaesterca “čarapana” ubacio loptu do Gigića. Samo dva dodira su strelcu bila potrebna da dođe do gola.

Kruševljani su u nastavku meča pokušavali da izravnaju rezultatIpak, Mačva se dobro branila i došla do čitavog plena na kraju.

Nastavak sezone Napredak igra pred svojim navijačima. Nastupiće 4. avgusta, a u Kruševac dolazi Bačka.