Sport

Podela bodova pod Bagdalom

Još jedna podela bodova za Napredak. Umalo su Kruševljani pred svojim navijačima prekinuli niz mečeva bez poraza Čukaričkog. “Brđane” je načeo Nikola Boranijašević pogotkom u 47. minutu (nadoknada prvog poluvremena). Ipak, Beograđani su, preko Borisa Kopitovića u 77. minutu poravnali za konačnih 1:1. Po mišljenju mnogih, odigran je jedan od zanimljivijih mečeva ovg kola Superlige.

Sa prilično “šarenim” rezultatima u prvih 10 kola “čarapani” drže priključak čelu tabele. Trenutno su na sedmoj poziciji sa 14 bodova, odmah iza “lala” koji imaju bod više. A upravo u Novom Sadu gostuje Napredak naredne subote, 6. oktobra. Očekuje se dobar meč i pravo fudbalsko nadmudrivanje. Jer, trener Kruševljana odlično poznaje “Vošu” i njene igrače.