Sport

Od gotovog – veresija, samo bod iz Čačka

Juče je u Čačku Napredak vodio sa 3:1 sve do 80. minuta, da bi Borac došao do izjednačenja, za malo i do sva tri boda. “Čarapani” su vodili od 3. minuta golom koji je postigao Uroš Đerić, a vođstvo je duplirao Vukanović već u 23. minutu. Malo je nedostajalo da Napredak povede do poluvremena i sa 3:0, ali nije iskoristio velike šanse koje je imao.

Borac je smanjio prednost gostiju golom Delića u 56. minutu, ali je Vukanović u 59. minutu još jednom doveo Napredak u vođstvo – 3:1. Mogli su Kruševljani i do četvrtog gola, ali su nastavili niz promašaja.

Preko raspoloženog Dupovca Borac je sa dva identična gola u 80. i 85. minutu došao do preokreta, a uz malo više sreće mogao je čak i do sva tri boda – Filip Knežević je u samom finišu meča promašio kontru kada je izašao sam pred golmana gostiju.

Nije ovo prvi put Kruševljanima. Slično je bilo i u meču protiv Radnika u Surdulici kada je posle 3:0 jedva spašena pobeda posle brzo primljenih golova u drugom delu meča. O čemu se ovde radi, moraće neko ozbiljno da razmišlja…