Sport

Novi poraz fudbalera Napretka

Novi poraz su zabeležili fudbaleri Napretka na gostovanju u Surdulici. Radnik je bio bolji i slavio sa 1:0. Utakmicu je obeležilo nezanimljivo prvo poluvreme. Tek početkom drugog dela je Radnik krenuo ozbiljnije. Tako je u 56-om minutu odbrambeni igrač Radnika Miloš Milovanović savladao golmana “čarapana”. Krfuševljani do kraja susreta nisu, praktično, ni stvarali prilike. Napredak je u 82. minutu ostao sa desetoricom igrača na terenu. Rušević je zaradio drugi žuti karton i siključenje. On je u igru ušao u 28. minutu, smenivši povređenog Ilića. Oba žuta kartona zaradio je u razmaku od nekih dvadesetak minuta.

Novi poraz nastavlja loše proleće za Kruševljane. To se i očekivalo, jer je, na drugoj strani, prodaja igrača bila uspešna. Sada je jasnija strategija klupske uprave. Kako je očigledno da Napretku, zbog raznih razloga, neće biti moguće da se plasira u neko od evropskih takmičenja, težište je stavljeno na finansije.

Sve ide ustaljenim tokom u srpskom fudbalu.