Sport

Napredak poražen od Čukaričkog

Fudbaleri Napretka su današnji meč drugog kola srpske fudbalske Superlige odigrali protiv Čukaričkog u Beogradu. I nisu prošli sjajno: poraženi su sa 2:0.

Prvo poluvreme je odigrano bez golova, i na pauzu se otišlo sa nadom da će “čarapani” moći da donesu makar bod sa ovog gostovanja. Međutim, na samom početku drugog dela susreta, već u 46-om minutu, iskusni 33-godišnjak Nikola Drinčić donosi radost “Čuki”. A nedugo zatim, u 61-om minutu, u strelce se upisuje i Darko Puškarić, samo godinu mlađi od Drinčića.

U narednom kolu “čarapani” će imati susret sa ekipom Radnika koja je danas na svom terenu pretrpela težak poraz od Vojvodine (0:4). Igra se 05. avgusta u Kruševcu, i to je prilika da Napredak popravi utisak, al i bodovni saldo, na početku prvenstva.